Kosmetické ošetření pleti
  Ošetření těla
  Masáž lávovými kameny
  Thermoiodosal – odstranění celulitidy
  Prodej kosmetiky
  A mnoho dalšího... 

 

 
  

 

      Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů,kombinované s masáží. Teplo,speciální masážní techniky, relaxační hudba a aromaterapie dokonale uvolní tělo i mysl,zbavuje stresu a napětí. Blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost, na bolesti hlavy……Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.Lávové kameny přiložené na tělo navozují hluboké uvolnění celého organismu. Podpoří a stimulují krevní oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí.
      K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů dovezených z Thajska, které výborně akumulují teplo a přispívají tímto k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů,které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění.Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo s kamenů.
      Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž lávovými kameny.Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži.


Ošetření pleti    Ošetření těla   Lávové kameny    Thermoiodosal    Prodej kosmetiky    Ostatní

O nás    Nabízíme    Kontakty    Najdete nás    Ceník služeb